Stoglangiai ir jų privalumaiKas yra stoglangiai?

Greičiausiai, klausti kas tai yra būtų ne logiška, bet, ar kiekvienas supranta stogo langų paskirtį ir gali objektyviai įvertinti jų privalumus?

stoglangiai

Taip, kad stogo langai randasi ant stogo ar yra sumontuoti namo stoge, supranta daugelis, bet kaip su jų funkcijomis ir atliekamais nematomais darbais buityje!? Visu pirma, stoglangiai yra pagrindinis ir natūralios šviesos šaltinis palėpėje ar patalpų po stogu. Todėl, prieš montuodami stogo langus, pirma pagalvojama apie natūralių erdvės apšvietimą ir antra, patalpų vėdinimą. Juk visi žino, kad šiltas oras yra lengvesnis ir jame yra mažiau deguonies, todėl jis kyla, o tai reiškia, kad palėpėje gali būti šilta, bet vėdinimo atžvilgiu, joje gali trūkti gaivaus oro.

Žinoma, namų stogų yra įvairių rūšių, pradedant horizontaliais ir baigiant stačiais bei nuožulniais. Todėl, kiekvienas stoglangių montavimo projektas pareikalauja individualių bei profesionalių sprendimų, kurie leidžia stoglangius sumontuoti į bet kokį stogą ir už pakankamai nedidelę kainą. Suprantama, kad montuoti stoglangius į jau pastatytų namų stogus bus šiek tiek brangiau, nes, į kainą pliusuojama ir angos stoglangiui stoge darymo darbų kaina. Angos darymas namo stoge, tai nėra tiesiog skylės padarymas namo konstrukcijoje, šie darbai taip pat reikalauja kruopščių paskaičiavimų, nes nuo to priklauso ir stoglangio funkcijų efektyvumas. Jei darbai bus atlikti ne kokybiškai, per įmontuotus stoglangius, į patalpas gali pradėti skverbtis ne tik drėgmė, bet per konstrukciją, per lietų, gali pradėti bėgti vanduo. Todėl labai svarbu, prieš montuojant stoglangius, atidžiai pasikonsultuoti su kvalifikuotais stogo langų specialistais, kad ateityje, pigūs darbai nevirstų į nenumatytus ir didelius nuostolius.

Stoglangiai kaina – būtina kviestis tik kvalifikuotus specialistus, nes tik taip išvengsite didelės žalos.