Plastikiniai langai KlaipėdaPlastikiniai langai Klaipėda

Turbūt daugeliui klaipėdiečių teko iš savo pašto dėžučių traukti reklaminius lankstinukus su plastikinių langų pasiūlymais, kuriuos kaip žinome be didelės sąžinės graužaties išmesdavote į šiukšlių dėžę. Bet ką daryti kai prispiria reikalas pasikeisti savo senus, medinius langus į naujos kartos.

Plastikiniai langai KlaipedaDauguma klientų susiduria su šia problema, bei išsikelia sau klausimus į ką reikia kreiptis ir kur šiuos langus reikia įsigyti? Kuom verta pasikliauti? Ar didelę patirtį sukaupusios įmonės, o gal geriau nusipirkti pigius langus iš nelabai žinomos įmonės. Viskas priklauso nuo paties kliento, jo poreikių bei finansinių galimybių.

Langų kokybės faktoriai

Pirmiausia reikia prisiminti, kad plastikinių langų kokybę lemia keli faktoriai, tokie kaip: stiklo paketas, lango profilis, montavimas bei langų apkaustai. Langas, pagamintas iš gero profilio, niekada nebus sandarus bei kokybiškas, jeigu jis bus sumontuotas netinkama technologija ar nekokybiškomis medžiagomis.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis lango profilį?

Visų pirma reikia pasidomėti, koks yra langų šilumos koeficientas, nes nuo jo priklauso kiek prarasime šilumos per profilį. Šiuo metu langų rinkoje galima įsigyti langų profilių su keturiomis, šešiomis ar net aštuoniomis oro kameromis. Dauguma pardavėjų teigia, kad kuo daugiau langas turi oro kamerų, tuom jis yra mažiau pralaidesnis šilumai.

Pagrindiniai stiklo paketo aspektai

Pagrindinės stiklo paketo charakteristikos yra šiluminės bei mechaninės savybės.

Ką geriau rinktis? Dviejų ar trijų stiklų paketą? Pardavėjai teigia, kad 3 stiklų paketas yra be ne du kartus efektyvesnis nei standartinis 2 stiklų paketas. Reikia nepamiršti ir tai, kad buste penktadaliu šilčiau bus, jeigu paketas bus užpildytas argono dujomis. Taip pat verta atkreipti dėmesį renkantis stiklo paketą į šilumos perdavimo koeficientą, nes kuo šilumos perdavimo koeficientas yra mažesnis, tuo efektyvesnė yra stiklo paketo šilumos izoliacija.

Pagrindinės langų mechaninės savybės yra grūdintas, laminuotas ir laminuotas grūdintas stiklas. Grūdintas stiklas yra šešis kartus atsparesnis fiziniam poveikiui, nes kontakto metu jis sutrumpa į mažus gabalėlius, o ir kainuoja jis du kartus brangiau už įprastus. Kitas variantas yra laminuoti stiklai, jų pagrindinė savybė yra ta, kad pažeistam stiklui neleidžia byrėti, bei apsaugo nuo stiklo šukių. Na o apie laminuota grūdinta stiklą turbūt nereikia kalbėti, nes jis turi abi šias savybes.

Nauji langai gali išspręsti begales problemų: šilumos, mechaninės savybes, garso izoliacijos bei kitas. Žinoma reikia įvertinti savo poreikius bei finansines galimybes.