Plastikiniai langai Klaipėda kainosPlastikiniai langai Klaipėda kainos

Prireikus savo buste statyti ar keisti senus langus, dažnas klaipėdietis pasimeta informacijos gausoje ir sunkiai susidėlioja reikalingus prioritetus, pagal kuriuos reikėtų pasirinkti tinkamą plastikinių langų gamintoją ar pardavėją.

Plastikiniai langai Klaipeda kainosKriterijai lemiantys langų kainą

Kaip žinia langų kainą lemia įvairūs kriterijai: stiklo paketas, lango profilis, montavimas, langų apkaustai, demontavimo darbai, utilizavimas, garantinis laikotarpis, palangės bei apsauga nuo įsilaužimo. Taip viskas priklauso ir nuo įvairių papildomų funkcijų: keliomis ir kokiomis padėtimis atsidaro langas, išorinės ir vidinės palangės, tinklelis nuo parazitu ar orlaidė.

Išanalizavus ir pateikus procentiškai langų kainą remiasi į lango profilį kuris sudaro 40% viso lango kainos, taip pat 40% kainos sudaro stiklo paketas ir dvidešimt nuošimčių furnitūra t.y. jungiamosios bei dekoratyvinės dalys. Verta paminėti kad montavimo darbai sudaro nuo 30 iki 50 nuošimčių lango kainos, žinoma priklauso nuo pačios prekės.

Plastikinių ir medinių langų kainų palyginimas

Plastikinių langų kvadratinis metras šiuo metu kainuoja nuo 150 iki 250 litų ar net brangiau. Taip pat kaina priklauso ir nuo įvairių faktorių, ar langas yra varstomas ar ne, kiek lange yra skirstymų, kokią dalį sudaro stiklo paketas. Palyginimui medinių langų kaina yra apie 450 – 700 litų už kvadratinį metrą.

Langų kainų pavyzdžiai

Vienos dalies nevarstomo virtuvinio lango (1420 x 1520 mm) kaina svyruoja nuo 250 iki 450 litų, tuo tarpų varstomo nuo 350 iki 600 litų. Pavyzdžiui dviejų dalių virtuvinis langas kainuotų nuo 300 iki 650 litų.

Dviejų ir trijų dalių kambario langų (1420 x 2310 mm) kaina svyruoja nuo 700 iki 1000 litų. Na o balkono blokas, į kurį įeina balkono durys ir langas (2100 x 2240 mm) kainuoja nuo 550 iki 950 litų, nes balkonų durys šiuo metu kainuoja nuo 300 iki 500 Lt.

Klaipėdoje galima įsigyti plastikinius langus už konkurencingą kainą, tereikia nuspręsti kiek ir kokių langų reikia. Taip pat vertėtų susitikti su keliais langų pardavėjais, kurie pateiks išsamesnius pasiūlymus.