Medinės durysMedines duris įsigyti gali daugelis, bet ar daugelis gali tiksliai nustatyti ar šitos durys yra kokybiško? Nagingi lietuvaičiai ne visi sugeba pasigaminti tokias duris kokių iš tiesų norėtų, todėl dauguma pasirenka ne gamybos, o jau galutinį variantą, pagamintas medines duris. Kiekvienas specialistas gali patarti, kad geriau, patogiau ir pigiau, medinių durų gamybą patikėti tikriems savo darbo žinovams.

Kokių norėtumėte durų? Iš uosio, pušies, o gal ąžuolo? Kiekvienas pirkėjas, prieš įsigydamas duris jau bando apsispręsti, iš kokių medžiagų bus pagamintos jo durys ir kokių raižinių bei raštų jos turės. Tokiems žmonėms, įsigyti duris nėra sunku, todėl, kad jau iš anksto žino ko jie nori. Durų meistrai tik išklauso, pasižymi ir įgyvendina klientų pageidavimus. Štai tokie specialistai ir atlieka patį svarbiausią darbą, paruošia medžiagas durų gamybai. Ir tiesą sakant, nuo jų priklauso ir medinių durų kokybė. Jei meistrai dirbs aplaidžiai, po kelių metų, o gal ir greičiau, medinės durys susisuks, taps kreivomis ir netinkamos naudojimui. Todėl mes siūlome savo gamybos medines duris, kurioms dar suteiksime ir garantiją.

Geros medinės durys neskęsta.

Daugelis svajoja, kad jų namuose interjerą papuoš įspūdingos detalės – medinės durys. Bet prieš pirkdami, ne kiekvienas susimąsto, ar tikrai perkamos durys yra kokybiškos ir iš kokybiškų medžiagų. Aukšta kaina ne visada lemia tai, kad jos bus kokybiškos. Tarkime, medinės durys gali būti pagamintos jau iš buvusių durų medžiagų arba tiesiog galėjo būti atnaujintos ir vėl siūlomos prekyboje. Tokios durys gali jau būti impregnuotos, sunkios ir nepatvarios. Todėl, prieš perkant galima pardavėjų juokaujant paklausti: ar šios medinės durys neskęsta? Kodėl toks klausimas? Jei medinės durys bus pagamintos iš pirminių kokybiškų medžiagų, t.y. iš medienos, kuri neseniai buvo supjauta ir išdžiovinta, pardavėjai visada atsakys su šypsena ir gali būti, kad Jūs pastebėsite kaip keičiasi jo požiūris į Jus kaip į pirkėją.

Taigi, kad medinės durys yra gaminamos iš medžio žino visi, todėl daugelis svajoja, kad jų namus puoštų natūralios medinės durys, kurios tarnaus ženkliai ilgiau nei paprastos, pigios faneruotos durys.