Lauko durysKlaipėdos gyventojai turi pasirūpinti geromis lauko durimis

Turėti geras ir saugias lauko duris yra svarbu. Jos ne tik padeda apsisaugoti nuo vagių, bet ir sulaiko šaltą orą. Šiltuose namuose gyventi patinka visiems. Klaipėdos gyventojai ne išimtis. Lietus, vėjas, sniegas, kartais speigas. Tai dažni Lietuvos svečiai, kurie visada užsuka į svečius ir labai dažnai mėgsta čia užsibūti.

Lauko durų pasirinkimas regis yra atsakingas žingsnis. Deja, tiksliai pasakyti, kurios durys kiekvienu individualiu atveju yra geriausios, gan sudėtinga. Pasirinkimas yra nemažas, kaip ir kainų amplitudė.

lauko durys klaipedoje

Tie, kurie visada buvo ir bus ištikimi klasikai ir natūralių medžiagų naudojimui, žinoma, kad rinksis medines duris. Medinių durų bijoti nereikia. Jos ne tik atrodo solidžiai, puikiai geba papuošti namą, bet yra ilgaamžės. Suprantama, kad nereikia pamiršti jas prižiūrėti, kad vėliau netektų jų kokybe nusivilti.

Ne visi mėgsta klasiką. Kiti nori būti praktiški, tad kompozicinės lauko durys — teisingas pasirinkimas. Svarbu paminėti, kad šios durys nebijo drėgmės, saulės spinduliai jų neblukina bei gerai sulaiko šilumą patalpos viduje. Gamintojai ir pardavėjai tiki, kad jos privalo tarnauti iki 25 metų, tad drąsiai suteikia garantiją gan ilgam laiko tarpui.

Apie šarvines duris esame girdėję visi. Tai vienas iš populiariausių pasirinkimų. Jei tai populiariausia, tai gal ir geriausia prekė? Didžiausias privalumas yra ilgaamžiškumas bei tiksliai pagaminta metalinės konstrukcija, kuri leidžia durims stabiliai išlikti savo vietoje.

Plieninės durys daugelį gali nuvilti, nes didelėmis estetinėmis savybėmis jos nepasižymi. Tikrai yra žmonių, kuriems gražus daiktas nereikalingas, jei saugumas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas yra patys svarbiausi kriterijai, tai plieninės durys yra vienintelis teisingas pasirinkimas. Geriau tikrai nerasite.

Lauko durų pasirinkimas yra nemažas. Kiekvienas durų tipas turi savo pliusų ir minusų. Nereikia pamiršti, kad gyvename tokiu laiku, kai privalome išmokti taupyti įvarius gamtos resursus. Vokiečiai tai daro, nuo jų neatsilieka norvegai ir likę skandinavijos šalių gyventojai. Šioje vietoje atsakyti į klausimą — kokios durys yra geriausios, tampa nesunku. Geriausios yra tos, kurios labiausiai taupo energiją.

Dizainas, spalva ar medžiaga dar yra ne viskas. Kartais yra geriau kuklesnė išvaizda, bet neabejotina nauda.