Langai KlaipėdaLangai Klaipėda

Klaipėdoje langų pasiūla yra pakankamai gausi lyginant su kitais didžiaisiais Lietuvos miestais. Kaip žinia daugeliui miesto gyventojų rankose pabuvojo skrajutes su pasiūlymais įsigyti naujutėlius langus už itin mažą kainą. O kaip atpažinti, kurie pardavėjai yra patikimi, nėra lengvas uždavinys.

Pagrindinės langų rūšys

Pagrindinės langų rūšys būstui:

  • Plastikiniai;
  • Mediniai;
  • Aliuminio;
  • Aliuminio-medienos.

Langai KlaipedaPlastikiniai langai

Tokie langai nereikalauja daug priežiūros, yra praktiški bei funkcionalūs. Svarbiausia dalis yra jų profilis. Kuo profilis didesnis, tuo yra geresnės langų eksploatacinės savybės. Plastikinių langų profiliai būna baltos arba juodos spalvos. Bet pirkėjui pageidaujant jie gali būti dengiami įvairiais atspalviais, bet tai padidins langų kainą daugmaž trečdaliu.

Plastikinių langų privalumai bei trūkumai

Svarbiausios savybės – juos lengva prižiūrėti, ilgaamžiški bei praktiški. Šių langų trūkumai yra tie, kad jie yra neekologiški bei elektrostatiški.

Mediniai langai jų privalumai ir trūkumai

Dažniausiai šie langai yra montuojami naujuose arba renovuojamuose privačiuose namuose bei idealiai tinka žmonėms, kurie savo namuose nori jausti jaukumą bei natūralumą. Jie taip pat pasižymi gerosiomis termoizoliacinėmis savybėmis tai yra sulaiko šilumą, izoliuoja garsą ir yra ekologiški.

Pagrindinis privalumas yra tai, kad mediniai langai yra pralaidūs orui dėl to jie palaiko drėgmės balansą kambariuose. Taip pat verta paminėti, kad jie namams suteikia jaukumo tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

Trūkumai: reikalauja atitinkamos priežiūros, taip pat jie yra neatsparūs mechaniniams poveikiams. Kaina priklausanti nuo kokybės.

Aliumininiai langai

Tai paprasti, praktiški bei ypač patogūs langai siekiantiems ilgaamžiškumo bei šiuolaikiškumo. Jie naudojami ten, kur reikia ypatingai tvirtų konstrukcijų ar sudėtingų techninių sprendimų. Tokie langai yra gaminami įvairių spalvų todėl, jie tiks įvairiems būstams.

Aliumininių langų privalumai ir trūkumai

Pagrindiniai privalumai – patvarūs, statiškai geros savybės, ilgaamžiški, išlaikomos didelės apkrovos, juos galima dažyti. Trūkumai – ypač prasta termoizoliacija.

Aliuminio-medienos langai, jų privalumai bei trūkumai

Tai praktiškiausias pasirinkimas klientams, kurie nėra abejingi savo namo estetiniam įvaizdžiui. Šie langai iš išorės yra padengti aliuminio sluoksniu, kuris saugo medinį langą nuo klimato sąlygų, taip prailgindamas tarnavimo laiką. Todėl pagrindinis šių langų trūkumas yra kaina.

Nauji langai, kokie jie bebūtų, gali išspręsti įvairias problemas: šilumos, ekologiškumo, mechaninės savybes, garso izoliacijos bei kitas.